Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir kıza kendini tanıtma

Zeki,çevik ve Haylaz`ım

Haylaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    bileceksiniz...
    Beğendikleri
    53
    143 mesajda 184 kere teşekkür edildi.

Talking Bir kıza kendini tanıtma

Bir arkadaslık sitesindeki bayan üye profilini inceleyen kurbanımız, bakın kendisini nasıl tanıtmış

Böylesine olağan üstü bir güzelliğe sahip olduğun için, erkeklerden her gün yüzlerce mesaj aldığına ve tanışmak için sana hemen msn gönderdiklerine eminim. Ama ben, diğer erkeklerin kendilerini yeterince tanıtmadan, senin hayatına neler katabileceğini, hesaba katmadan yaptığı bu hatayı sana tekrar etmeyeceğim. Senin için ne dediği belirsiz bir kişi konumundan çıkıp, yeri, yurdu ve kim olduğu tam olarak belli olan güvenilir bir **** dostun olmadan, senden ne msn, nede telefon istemeyeceğim.

Aşağıda, birbirimizi tanıyıp, dost olduktan sonra, eğer birbirimizden hoşlanırsak ve flört etmeye başlarsak, seni nasıl çok mutlu edebilirim? Senin hayatına nasıl neşe ve canlılık getirebilirim? ve sana neler verebilirim? gibi sorulara cevap bulabileceğin özel planımdan ve genel özelliklerimden bahsetmeye çalıştım.

1) Sana, her şeyden önce, daima dinamik, neşeli, enerji dolu olan ve düzenli olarak yüzme ve fitness sporları yapan, bakımlı, temizliğine ve giyimine aşırı özen gösteren, 35 yaşında, 1.75 boyunda, 85 kg, ela gözlü, buğday tenli, kumral saçlı olan bedenimi ve bu bedenin tüm ilgisini, yoğunluğunu, sadakatını ve sevgisini verebilirim.

2)Ayrıca,itü mühendislik fakültesinde eğitilmiş, ileri derecede ingilizce bilen, psikoloji, ekomomi, matematik, kimya ve müzik alanında yoğun bilgilerle donatılmış, zeka seviyesi normalin üzerinde olan beynimi ve bu beynin, benim karakterimde meydana getirdiği, hoş sohbet edebilme, dinleyebilme, anlayabilme, sevgi ve şefkat gösterebilme, dertleri ve neşeleri paylaşabilme meziyetlerimi sana sunabilir ve senin tüm dünyanı doldurabilirim.

3)Bunun yanı sıra, mühendislik kültürüne sahip ve kimyasal hammaddeler üreten ve ithal eden ve bir şirketin ortağı ve müdürü olan bir erkek arkadaş ile beraber olmanın ayrıcalığını, gururunu sana yaşatır ve seni kanatlarımın altına alarak, kendini güvende hissetmeni sağlayabilirim.

4)Ataköy'deki evimde rahat ve temiz bir ortamda, senle mum ışığında yemekler yiyerek, dans ederek sana çok özel romantik, mutlu geceler yaşatabilirim. Bununla beraber, son günlerin popüler filmlerini evimdeki home sinemada izleyerek, çeşitli yemekler ve tatlılar yaparak, vakit geçirebileceğimiz ve spor odasında, müzik dinleyerek, fitness makinalarıyla fazla kalorilerimizi yakabileceğimiz,huzurlu bir ev ortamı sunabilirim.

5)Buna ek olarak, bir sağlık, spor ve eğlence klubü olan sports international'*a seni üye yapabilirim. Bu tesisde kapalı ve açık olimpik yüzme havuzu, 50 çeşit spor aleti ve fitness makinası, sauna, solaryum, türk hamamı, step ve aerobik, latin dansları kursu, tenis ve squash kortları ve güneşlenme tesisleri bulumaktadır. Dilersen bu olanaklardan haftanın 7 günü, istediğimiz saatlerde faydalanabilir, yüzerek, güneşlenerek, step, aerobik ve spor yaparak, dans ederek, tenis oynarak, çok eğlenceli, aktif günler geçirebiliriz.

6)Ayrıca yazın veya kışın hafta sonlarını, İstanbul' un çevresinde yer alan Polonezköy, Şile, Kilyos, Abant Gölü gibi küçük tatil yerlerine, araba ile seyahat ederek gider ve hafta sonlarını bu tatil yerlerinde, gezerek, fotoğraflar çekerek, özel yöre yemekleri yiyerek, şehrin stresinden uzak, dinlenerek geçirebiliriz.

7)2007'de, yurt dışında İspanya-Mayorka, İtalya-Roma,* Fas-Casablanka' da ve yurt içinde ise Kıbrıs, Bodrum, Çeşme ve Fethiye'de 5'er gün tatil yapmak için bir plan yaptım, dilersen bu tatilleri birlikte yapabiliriz.

8)Ayrıca, benimle flört etmenin bir ayrıcalığını ve rahatlığını yaşamına yansıtmak ve İstanbul'un otobüs ve dolmuş trafiğinin stresini çekmeden, rahatça gezip, tozman için sana yeni çıkan bir Opel Corsa C'mon otomobil alabilir ve tüm benzin masraflarını da karşılayabilirim.

9)Bunun yanısıra arkadaşlığımıza renk katmak ve sana sürpriz heyecanını yaşatmak için sık sık giyim, kuşam, değerli takılar ve mücevherlerden oluşan sürprizler hazırlayarak, sana sürpriz hediyeler alma sevincini yaşatabilirim.

Sana bu mesajımda, genel özelliklerimden,*ilerde flört etmeye başlarsak seni nasıl çok mutlu edebileceğim ve hayatına neler katabileceğim konusundaki planlarımdan bahsederek kendimi tanıtmaya çalıştım. Sana daha sonraki mesajlarımda bu bilgilerin doğrulunu ispatlayarak ve hakkımda daha fazla bilgi vererek, kafana takılan tüm soruları cevaplayarak, yeterince güven terkin etmeye hazırım. Şimdi sadece bir dost olarak birbirimizi tanımak için, lütfen sende fiziksel ve genel özelliklerinden nicel olarak bahseder misin? Lütfen son sözlerime dikkat edin! Senle gel hemen flört edelim demiyorum, önce bir dost olarak tanışalım, sana burada yazdıklarımın doğruluğunu ispat edeyim ve bu arada, birbirimizden hoşlanırsak flört etmeye başlarız diyorum. nazik cevabın için sana müteşekkir olacağım.

Paylaş
    sen beni yanlış anladın, kimler gelir kimler geçer,
    ben de bir melek değilim bugün canım ...

(Her şey küçük bir Haylaz`lıkla başlamıştı ama...)

www haylaz com

S-Mod KaRDeLeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kardelen'in hiç açmadığı yerden
    Beğendikleri
    87
    63 mesajda 89 kere teşekkür edildi.

gerçekten çok güzel bi açıklama yapmış ama üstü kapalı da olsa sarkıyo hala kıza...demek ki sanal ortamda çok bulundu baya bi işi ilerletmiş profesyonel biçimde kıza teklif etmiş....ahahahhahuuuuu
    Sen Bende Kaldın
    Ve senden daha değersiz olan anlamsız şeylerin bekçiliğini bırakıp,
    ayağını acıtan ayakkabılara, sıcağa, fırtınaya rağmen ne varsa yakıp yıkıp, ardına bakmadan yürümek gibi...
    Gitsem diyorum biraz, ölsem...

Özlemek ne garip,
    ölüyorum sanıyorsun ama ölmüyorsun...

Kaymakam MaI\IYaK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Elbette YaLoVa..
    Beğendikleri
    0
    0 mesajda 0 kere teşekkür edildi.

saat çok geç oldu başka zaman okuyacağım şuan sadece teşekkür ediyorum...
    Unutma Herşey Sensin...
    FORUM KURALLARINI LÜTFEN OKUYUNUZ

Hiperaktif öslem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İsTaNbUl
    Beğendikleri
    0

çok süzel olmuşş ama çok uğraşmışşş

Profesyonel Üye deckboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    okyanusda bı yer
    Beğendikleri
    0

ne adamlqr varbe
    gerceksen herşeye varım dalgaysa acayıp sörf yaparım

Hiperaktif EyZüN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sessiz çıqLıkLaRıN oRtasıNdaN !
    Beğendikleri
    20
    2 mesajda 3 kere teşekkür edildi.

bitane göndersene öle biri yavaş at
    Hoşça kaL'ı Esirgenmiş Bir Vedâ Sonrasında
    Hoşça Bakamadım Kendime Ve Hoşça KaL'amadım..!

Profesyonel Üye "ölü" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    istanbul
    Beğendikleri
    0

amelenin önde gideni bu ...

neden mi böyle imkanlara sahip olan birinin ne işi olur sanalda...

şekli şimali belli olmayan kızlarla...

madem böyle şatafatlı bir yaşamı var...

o bahsettiği mekanlarda mutlaka bir iki tane düşürür...

bu yazılanlara inanan hatuna diyeck bişi bulamıyorum yaa
    kadınlar kendilerini güldüren erkekleri genelde ağlatırmış!!

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu